Ana Sayfa / Genel / İzmir’de Psikolog mu Arıyorsunuz?
Online Psikolog

İzmir’de Psikolog mu Arıyorsunuz?

Günümüzde insanlar arasında oluşan iletişim problemleri, eşlerin arasını açmakta, samimi arkadaşlıkları baltalamakta, ebeveynler ile çocuklar arasında uçurumlar yaratmaktadır. Büyükşehirlerin hızlı ve samimiyetten yoksun yaşam tarzı, stres dolu iş hayatı ve iş yerindeki stresin eve yansıması, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de de insanlar arası problemlerin kaynağını oluşturmaktadır. Bu problemleri çözümü için insanlar internetten edindikleri bilgilerle yetinmeyip İzmir’de psikolog arayışında olmaktadırlar. İnternetten bulduğu bilgilere güvenemeyen vatandaşlar ise İzmir’de psikolog tavsiye edebilecek yakınlarıyla veya iş arkadaşlarıyla dertleşmektedirler.

Tavsiye Bağlantı: http://psikogram.net

Ege’nin incisi konumunda bulunan güzel şehir İzmir, yaz-kış yoğun bir şehir olarak göze çarpar ve bu yoğunluk insanların çalışma temposuna yansır. Yılın 12 ayı sürekli hızlı yaşanan bir şehir olması münasebetiyle birçok iletişim kazası da yaşanabilmekte. Kalabalık şehirlerin iletişimsizlik temelli kaçınılmaz psikolojik problemlerinin hepsi İzmir’de de yaşanır. Bu yüzden bilinçli ve medeni insanların yaşadığı İzmir’de, insanlar kendi başlarına baş edemedikleri problemler için psikolojik destek alabiliyorlar.

Giderek azalsa da halen insanlarımızda psikolojik destek alma konusunda çekimserlik yaşanmaktadır. Oysa ki bazı zamanlarda, kendisine en çok güvenen, sinirlerinin çok sağlam olduğunu düşünen insanlar bile, bazı yüklerin altında ezilmekte ve bir çıkış yolu aramaktadırlar. Bu yüklerle tek başlarına mücadele ederken, ailelerinden veya iş arkadaşlarından yeterli desteği göremedikleri zaman, yük arttıkça artar ve taşınamaz hale gelir. Böyle durumlarda hayatın geri kalanını sağlıklı bir şekilde geçirmek ve çeşitli zevklerden mahrum kalmamak için İzmir psikolog randevu işlemini gerçekleştirmeli ve gereken desteği almalıdır. Bu zor bir şey değildir. Aksine sürecin daha da zor geçmesini engeller.

Ben de İzmir’de psikolog arıyorum diyorsanız, İzmir Psikolog linkine tıklayabilirsiniz.

Yazar: Memet Kaymaz

Bu da var

Anksiyete Bozukluğu Nedir?

Tekrarlayan bir biçimde ve ısrarlı bir şekilde devam eden bu bozuklukta kişi sürekli tetikte bekleyiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir