Ana Sayfa / Genel / Beylikdüzü’nde Psikolog Desteği
Online Psikolog

Beylikdüzü’nde Psikolog Desteği

Beylikdüzü, son yıllarda gittikçe artan bir ivmeyle, psikolojik destek sirkülasyonu yaşıyor. Bunu nereden mi anlıyorum? Öncelikle bende Beylikdüzü’nde psikolojik destek hizmeti sunuyorum. Dolayısıyla talepleri ilk elden gözlemleyebiliyorum. Bununla birlikte gün geçtikçe bir psikolojik danışma merkezinin açıldığına şahit olmaktayız. Yaklaşık dört yıl önce Beylikdüzü’nde vaka görmeye niyet ettiğimde, çalışmak için merkez bulmakta zorlanırken şu anda, ofisler Beylikdüzü şubeleri için terapist arayışındalar. Aynı zamanda google gibi arama motorlarında Beylikdüzü Psikolog gibi anahtar kelimelerle yapılan aramaların arttığını da gözlemlemekteyim.

Dediğim gibi ben de Beylikdüzü’nde hizmet veriyorum. Verdiğim hizmeti de anlatabilmek için www.beylikduzupsikoloji.com blogunu açtım. Aslında blogun geçmişi dört yıl öncesine dayanıyor. Ancak şu güne kadar, kişisel sitem olan yusufbayalan.com sitesindeki içerikleri orada paylaşıyordum. Ancak, artık özgün içeriklerle blog paylaşımı yapmayı düşünüyorum.

İçerikler genel olarak, panik atak, depresyon, evlilik terapisi gibi hizmet verdiğim konulara dönük olacak. Bununla birlikte amacım Beylikdüzü Evlilik Terapisti gibi aramalarda, danışan adaylarının bana ulaşmalarını sağlamak. Umarım hayırlısı olur.

 

Bu da var

Bipolar Bozukluk Nedir?

Literatürde önceleri manik-depresif psikoz olarak adlandırılan bu duygudurum bozukluğu, günümüz literatüründe bipolar duygulanım bozukluğu olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir