Ana Sayfa / Genel / Bakırköy’de Psikolog Arıyorum
Online Psikolog

Bakırköy’de Psikolog Arıyorum

Soru: Merhaba. Ben internette dolaşırken tesadüfen bu siteye ulaştım ve yazma gereği duydum size. İletişim bilgilerinizi göremedim sitede.

Bakırköy’de oturuyorum ve bir psikolog desteğine ihtiyacım var. Aslında çocuğumu getirmek istiyorum size. İlkokul 2. sınıfa geçti oğlum. Son zamanlarda altına kaçırmaya başladı gündüzleri. Acaba sebebi ne olabilir. Psikolojik midir? Bana yardımcı olabilir misiniz?

Cevap: Merhaba. Öncelikle şunu belirteyim, İLETİŞİM sayfasında bana ulaşabileceğiniz bilgiler mevcuttu. Belli ki gözünüzden kaçmış. İkinci nokta ise ben (Yusuf BAYALAN) yetişkinlerle çalışıyorum. (Hakkımda ayrıntılı bilgiye ulaşmak için uzman psikolog linkine tıklayınız.) Dolayısıyla, sizin çocuğunuza ben psikolojik destek veremem. Ancak, çalıştığım ofisteki arkadaşlarıma yönlendirebilirim sizi.

Çok endişeli davranmamanızı öneririm. Öncelikle görüşeceğiniz uzmanla durumu etraflıca paylaşın. Telaş yapmadan sakin bir şekilde, durumu anlamaya çalışın. Çocuğunuzun altına kaçırmasının farklı sebepleri olabilir: oyuna aşırı dalıp tuvaletini ertelemesi, boşaltım sistemindeki fizyolojik bir sorun, ya da psikolojik dinamikler enirezise (altına işemeye) sebep olabilir. Durumun netleşmesi için uzmanla görüşmelisiniz. Size önerebileceğim uzman, Padem Psikoloji‘den Sevda Serin‘dir. Ona ulaşmak için 0 507 500 23 43 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Diğer konularla ilgili bilgi almak için bakırköy psikolog linkine tıklayabilirsiniz. Çocuk ve aile psikolojisi ile ilgili içeriklere erişmek için ise, PSİKOLOJİ GAZETESİ‘ni ŞU LİNKTEN ziyaret edebilirsiniz. Muhabbetle.

 

Bu da var

Bipolar Bozukluk Nedir?

Literatürde önceleri manik-depresif psikoz olarak adlandırılan bu duygudurum bozukluğu, günümüz literatüründe bipolar duygulanım bozukluğu olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir